Danışmanlık ve Teknik Destek

Danışmanlık ve Teknik Destek

Eğitim Süreçlerini Destekliyoruz

Moodle’u etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Moodle danışmanlığı yapmak, öğretim teknolojileri, eğitim süreçleri ve Moodle platformu hakkında derin bir bilgi gerektirir. Müşterinin ihtiyaçlarını anlamak, doğru çözümleri sunmak ve sürekli destek sağlamak önemlidir.

Wave
Checklist-bro (3) (1)

Eğitim Hedeflerinin ve İhtiyaçların Belirlemesi

İlk olarak müşterimizin eğitim hedeflerini, hedef kitlesini ve öğrenme ihtiyaçlarını anlamak için gereksinim analizi yapılır. Bu, Moodle platformunun nasıl yapılandırılacağı, hangi özelliklerinin etkinleştirileceği ve kullanılacağı konusunda yol gösterilir.

Ayrıca ihtiyaçlar doğrultusunda sunucu gereksinimlerini belirlemek ve uygun bir sunucu ortamı oluşturmak için de müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Seminar-bro (3) (1)

Öğretmen Eğitimi

Öğretmenlerin veya eğitimcilerin Moodle'u etkili bir şekilde kullanabilmelerini sağlayan eğitimler vermekteyiz. Moodle'un temel kullanımı, içerik oluşturma, kurs yönetimi, ölçme - değerlendirme araçları ve iletişim özellikleri hakkında eğitim sağlayarak eğitimcilere veya öğretmenlere destek sağlamaktayız.
contact

Teknik Destek - Yardım Masası Hizmeti

Moodle siteniz yayına başladıktan sonra kullanıcıların karşılaştığı sorunları gidermek, soruları yanıtlamak ve sistemle ilgili teknik konularda yardımcı olmak için bir destek mekanizması oluşturulur. Yardım butonu, iletişim formu ya da telefon vasıtasıyla bize ulaşan sorunlar veya bilgi talepleri en geç 2 saat içerisinde olmak üzere yanıtlanır. Kullanıcıların mağdur olmaması için şirketimiz geri dönüş süresini mümkün olduğunca kısa tutmayı hedeflemektedir.

Teknik destek kapsamında ayrıca Moodle'un yeni sürümlerini takip edip gerekli güncellemeleri yapmaktayız. Moodle platformunun verimliliğini ve kullanıcı deneyimini sürekli iyileştirmek için geribildirimler toplanıp, uygun iyileştirme önlemleri alınmaktadır.

Moodle’da Sorunsuz Bir Deneyim İçin Teknik Destek Ekibimiz Hizmetinizde!

support-bro (1)