Ne yapıyoruz?

Ne yapıyoruz?

NYZsoft, anahtar teslim Moodle projeleri üretmektedir.
NYZsoft, eğitim teknolojileri alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri tek bir elden vermektedir.

Verdiğimiz hizmetlerin başlıcaları;

Hosting hizmeti, Moodle kurulumu ve özelleştirmesi, Moodle uyumlu eklenti, uygulama geliştirilmesi , eğitsel içerik üretimi ve Moodle sitesi kurulumu tamamlandıktan sonra site yönetimi, teknik destek ve yardım masası hizmetleridir.

services-img-1

Moodle Kurulumu ve Özelleştirme01

Moodle, bir öğrenme yönetim sistemi (LMS) olarak kullanılan açık kaynak kodlu bir platformdur. Esnek ve modüler yapısı sayesinde istenildiği gibi özelleştirmek ve markanızla uyumlu hale getirmek mümkündür.

Eklenti Geliştirme02

Moodle, modüler bir yapıda olduğu için çeşitli işlevlerini genişletmek ve özelleştirmek için eklentiler eklenebilmektedir. Böylece farklı öğretim ihtiyaçlarına uyacak şekilde uyarlanabilen kapsamlı bir öğrenme yönetim sistemi sunar.

services-img-3
services-img-5

Eğitsel İçerik Üretimi03

E-öğrenme veya uzaktan eğitimin en önemli bileşenlerinden bir tanesi dijital içeriklerdir. Dijital içeriklerin en başında da eğitsel animasyonlar, etkileşimler ve videolar gelmektedir.

Danışmanlık ve Teknik Destek04

Moodle yaşayan bir sistemdir ve sağlıklı bir şekilde işleyişine devam edebilmesi için sürekli bakım ve yönetim gerektirir. Ayrıca kullanıcıların yaşayabilecekleri teknik problemlerin de zamanında çözülmesi için yardım masası hizmetine sıklıkla gerek duyulmaktadır.

Online-test-bro