Hakkımızda

Hakkımızda

Nyzsoft_logo

NYZsoft yazılım geliştirme ve e-öğrenme alanında faaliyet göstermektedir. NYZsoft’un yazılım geliştirme alanında uzman olduğu konular web ve mobil teknolojileri, e-öğrenme teknolojileri ve coğrafi bilgi sistemleridir(GIS). Şirketimizin çok saygın müşterileri arasında birçok çok uluslu kurumlar, kar amacı gütmeyen insani yardım dernekleri, özel ve kamu kuruluşları, üniversiteler ve kolejler bulunmaktadır.

NYZsoft 2016 yılında kurulmuş olup, o zamandan bu yana çok yetenekli ve deneyimli alanında uzman yazılım mühendisleri, bilgisayar mühendisleri, görsel tasarımcılar ve e-öğrenme uzmanlarından oluşan takımıyla çok başarılı projelere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.

Yazılım teknolojileri çok hızlı değişmekte ve gelişmektedir. NYZsoft’ta biz müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilmek için bu değişiklikleri ve gelişmeleri çok yakından takip edip, projelerimizi son teknolojilerle geliştirmekte ve en son görsel trendlere uygun olarak tasarlamaktayız.

Biz kimiz?

Biz, 15 yılı aşkın sektör deneyimi olan, mesleki etik değerlerini her şeyin önüne koyan, müşterilerinin memnuniyeti ile memnun ve motive olan, hayatta en çok sevdiği işi yapmak için bir araya gelmiş mühendis ve tasarımcıdan oluşan bir takımız.
Sizlerle de tanışmayı
Wave

Rakamlarla NYZsoft

Şirketimizin e-öğrenme alanında yaptığı işler ile ilgili istatistikler

Başarıyla hizmet verilmiş

36
Farklı müşteri

Projelerimizin dokunduğu

300.000 +
Kullanıcı

Başarıyla tamamlanmış

25
Moodle Projesi

Başarıyla tamamlanmış

400 +
E-öğrenme içeriği